SKYNET ARMIA CIENI

SKYNET ARMIA CIENI 318005 Fantasy SKYNET ARMIA CIENI
4.6666666666667 3
4.7/5.0
Zobacz opinię o SKYNET ARMIA CIENI.
SKYNET ARMIA CIENI
4.7/5.0
Zobacz opinie o SKYNET ARMIA CIENI
od 27,90
ISBN 9788379007790
Tytuł SKYNET ARMIA CIENI
Autor Caesar Starling

Opinie o SKYNET ARMIA CIENI

SKYNET ARMIA CIENI
Opinia pozytywna
5 5

Na taką pozycję długo czekałem i się doczekałem. Co tu można powiedzieć więcej? Dobra książka i tyle.

SKYNET ARMIA CIENI
Opinia pozytywna
4 5

Ambitne SF umiejscowione w znanym powszechnie uniwersum. Nie jest to jednak książka o wartkiej akcji, gdzie super hero rozdrabnia kolejne Terminatory na części pierwsze. Tutaj wszystko jest bardziej realistyczne - począwszy od walk z maszynami, a skończywszy na zachowaniu człowieka w obliczu zagrożenia. Warto zwrócić uwagę na relacje oraz towarzyszące im napięcie pomiędzy głównym bohaterem a towarzyszącą mu maszyną. Jest poza tym sporo różnych smaczków i fajnych dialogów. Możecie śmiało czytać - na pewno się nie zawiedziecie.

SKYNET ARMIA CIENI
Opinia pozytywna
5 5

Książkę tę polecam nie tylko fanom SF, ale również każdemu, kto po prostu chce przeczytać fajną książkę i dobrze się przy niej bawić. Na pewno fani Terminatora (jak ja) nie będą zawiedzeni, chociaż ta pozycja jest inna niż wszystko, co jest znana z kina, czy literatury (no może z wyjątkiem Terminator Salvation, który jest trochę zbliżony klimatem). Na duży plus zasługuje umiejscowienie akcji, która rozgrywa się na dużych przestrzeniach, co sprawia, że zupełnie inaczej pracuje wyobraźnia. Dobre jest również to, że nie ma tu zbyt dużo strzelanin a więcej skradanek, obserwacji i rozpoznania, co wydaje się być bardziej realistyczne w walce z maszynami niż zwykła, prostacka młócka. Na duży plus zasługują również kreacje bohaterów, którzy są bardzo realistyczni i wyraziści, a prowadzone przez nich dialogi niebanalne. Książka jest napisana inteligentnie łatwym językiem, chociaż jest też określana jako technothriller , więc siłą rzeczy znajduje się w niej sporo różnych technicznych opisów - no ale w końcu to Terminator. Jeszcze raz polecam do przeczytania.

Twoja ocena produktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w czasie rejestracji w Serwisie Internetowym w celu świadczenia usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest NajlepszyRanking.pl. Użytkownik ma w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, ich uzupełniania lub poprawiania oraz żądania usunięcia danych.