CFX

CFX 594019 Wiatrówki karabinki CFX
4.6 5
4.6/5.0
Zobacz opinię o CFX.
CFX
4.6/5.0
Zobacz opinie o CFX
od 1049
Producent
Model CFX
Rodzaj Karabinek
Ładowanie ręczne
Kaliber 4,5 mm

Opinie o CFX

CFX
Opinia pozytywna
5 5

Mocna i celna wiatrówka z luneta robi robotę ;-)

CFX
Opinia pozytywna
5 5

Doskonała wiatrówka! Polecam ją każdemu. Idealnie leży w rękach. Jest bardzo celna i faktycznie czuć odrzut. Polecam każdemu, kto chce osiągać dobre wyniki w strzelaniu z wiatrówki!

CFX
Opinia pozytywna
4 5

zbyt wiele jeszcze nie mogę powiedzieć na temat tej wiatrówki wszystko wyjdzie po wiekszym czasie użytkowania ale na pewno świetnie wykonana i jak na razie bardzo celna nawet na większych dystansach polecam zakup razem z lunetą przy takiej mocy daje niezłą frajde

CFX
Opinia pozytywna
4 5

ogólnie jestem zadowolony,jest celna i bezawaryjna a przy tym po zastosowaniu odpowiedniego śrutu (daje radę)ale tworzywo nie jest tak mocne jak piszą mam psa który ją troszkę oszpecił.

CFX
Opinia pozytywna
5 5

Bardzo fajna wiatrówka- znalazłem ją za niewiele ponad 600 zł na googlach. Jak rozpatrujemy hatsana z dolnym za ponad 500 zł czy gamo za stówkę więcej- wiadomo co się bierze ;]

Twoja ocena produktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w czasie rejestracji w Serwisie Internetowym w celu świadczenia usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest NajlepszyRanking.pl. Użytkownik ma w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, ich uzupełniania lub poprawiania oraz żądania usunięcia danych.