BWD421PRO

BWD421PRO 906122 Odkurzacze BWD421PRO
1.5 2
1.5/5.0
Zobacz opinię o BWD421PRO.
BWD421PRO
1.5/5.0
Zobacz opinie o BWD421PRO
od 945
Producent
Model BWD421PRO
Moc 2100 W
System filtracji HEPA
Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Nie
Rodzaj rur Teleskopowa
Zwijacz przewodu Tak
Poziom hałasu 85 dB
Rodzaj Bezworkowy, piorący
Pojemność zbiornika na kurz 5 l
Długość przewodu 9 m
Czas pracy bezprzewodowej Nie dotyczy
Czas ładowania Nie dotyczy
Cechy dodatkowe miękkie kółka
Waga 8.7
Regulacja mocy ssania Tak
Kolor Biało-czarny

Opinie o BWD421PRO

BWD421PRO
Opinia negatywna
1 5

Wysoka cena jak na jakość wykonania odkurzacz jednorazowy do pierwszego starcia szczotek silnika nie mozliwe do wymiany trudny w roskręceniu za krutkie prprzewody lekkie uchulenie i mozesz urwac kable i bardzo krutka rurka od wody. w koncu dostałem sie do silnika okazuje sie że szczotki zalane plastikiem silnik złożony i sklejony brak śrubek trzeba wymieniac cały silnik bo szczotek za 20 zł nie wymienisz kolego.

BWD421PRO
Opinia negatywna
2 5

Odkurzacz ma dwie niewątpliwe zalety: moc i długość kabla. Reszta to prawie same wady. Odkurzacz jest bardzo niefunkcjonalny - zaprojektowany tak, że wiele rzeczy bardzo złości w codziennej eksploatacji: - mocowanie parkingowe rury/szczotki jest zrobione tak, że najczęściej używana szeroka szczotka zawsze wystaje poza obrys odkurzacza - nie da się go zaparkować przy ścianie, - zwijacz kabla nie daje rady go wciągać i zawsze trzeba się do niego schylać, - przyciski włączania i zwijania są zrobione tak że nie da się ich obsłużyć stopą, - jest średnio zwrotny i nie jest w stanie przejechać po swoim kablu, + ma z przodu dwa obrotowe kółka więc jest w stanie zawrócić w miejscu, - jest koszmarnie ciężki, - klapka z akcesoriami nie zamyka się na zatrzask, po przestawieniu otwierania, wyciągnięciu akcesorium, trzeba klapkę przymknąć jedną ręką a drugą zamknąć zamek, - druga klapka z filtrem z drugiej strony jest identyczna, gdy jej zamek przesunie się z włączonym odkurzaczem wystrzeliwuje z niej filtr, + funkcja prania jest ok, - ciężko jest opróżnić wężyk od spryskiwacza chemii, - ciężko wymyć szczotki do prania na mokro, - filtr zbiornika ma membranę, która po miesiącu zaczęła wydawać bardzo dziwne dźwięki niskiej częstotliwości - jakby cały czas uszczelka tam drgała, - mocowanie worka jest absurdalnie zaprojektowane - z łatwością da się włożyć w nie worek odwrotnie, - element wkładany do zbiornika gdy odkurzamy bez rowka / na mokro, jest wykonany w taki sposób, że trzeba się z nim siłować, żeby wszedł we właściwy sposób, + dobra turboszczotka, ale niełatwa w czyszczeniu jej z włosów, + odkurzacz ma taką moc, że dobrze radzi sobie z turboszczotkami, - koła wykonane są z bardzo twardego plastiku i bardzo głośno się toczy po podłodze.

Twoja ocena produktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w czasie rejestracji w Serwisie Internetowym w celu świadczenia usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest NajlepszyRanking.pl. Użytkownik ma w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, ich uzupełniania lub poprawiania oraz żądania usunięcia danych.