Singer 2250

Singer 401640 Maszyny do szycia Singer 2250
4.5 10
4.5/5.0
Zobacz opinię o Singer 2250.
Singer 2250
4.5/5.0
Zobacz opinie o Singer 2250
od 489
Producent Singer
Model 2250
Rodzaj tradycyjna
Moc 85 W
Ilość ściegów 10
Automatyczne nawlekanie igły Nie
Chwytacz nitki Wahadłowy
Rodzaje ściegów Owerlokowy, Elastyczny, Kryty, Prosty, Zygzakowy, Dekoracyjny, Mostkowy, Półksiężycowy, Muszelkowy brzegowy
Liczba nitek 2
Regulacja docisku stopki do materiału Nie
Szycie wstecz Tak
Możliwość zastosowania podwójnej igły Tak

Opinie o Singer 2250

Singer 2250
Opinia pozytywna
4 5

Jak na kilka dni użytkowania nie mogę za dużo powiedzieć. Wszystkie funkcje działają, maszyna wydaje się być porządna. Do użytku domowego powinna wystarczyć.

Singer 2250
Opinia pozytywna
4 5

zgodny z opisem

Singer 2250
Opinia negatywna
3 5

jest ok

Singer 2250
Opinia pozytywna
5 5

Maszyna jest bardzo dobra, szyje jak burza i jest zdumiewająco cicha i lekka a ponad to atrakcyjnie wygląda. Polecasm

Singer 2250
Opinia pozytywna
5 5

Super maszyna, cicha, płynna, dokładna. Sprawdza się w domowym szyciu!

Singer 2250
Opinia pozytywna
5 5

Od miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką maszyny Singer 2250 Serenade (zakupiona w Lidlu za 360 zł) Maszyna sprawuje się bardzo dobrze, jest cicha, solidna. Super się sprawdza szyjąc cienkie materiały jak żorżeta czy szyfon, ale również grube jak dżins potrójnie złożony (szyłam torbę) - dokupiłam dodatkowe stopki np. do obrębiania, ściegu krytego. Jest fantastyczna. Minus, że nie ma overlocka, ale można sobie poradzić zygzakiem. Osobną maszynę do overlocka mam zamiar zakupić za parę miesięcy. Polecam serdecznie.

Singer 2250
Opinia pozytywna
4 5

Nie potrafię jeszcze za wiele powiedzieć o tym produkcie- na razie sprawdziłam jedynie czy i jak działa. Spodziewałam się po opisach innych ludzi, że będzie działała naprawdę cicho, a wg mnie (co do głośności) zaliczyć ją należy do maszyn normalnych. Szkoda też, że nie ma instrukcji obsługi w języku polskim, więc można przyuczać się jedynie po obrazkach :( Bratowa zakupiła innego Singera dużo wcześniej ode mnie i po obejrzeniu mojego modelu stwierdziła, że jest lepszy, bo ma np. 1)wyżej podnoszoną stopkę, 2)po włączeniu do gniazdka jest (na maszynie) dodatkowo włącznik do uruchamiania jej wraz z żarówką 3) moja maszyna ma podobno starszy system bębenka który jest jej zdaniem lepszy od nowszego, bo u niej nitka wypada-wychodzi?? Póki co jestem zadowolona z zakupu.

Singer 2250
Opinia pozytywna
5 5

Dobry sprzęt

Singer 2250
Opinia pozytywna
5 5

rewelacja :)

Singer 2250
Opinia pozytywna
5 5

Maszyna bardzo dobra do domu .Do szycia, drobnych przeróbek.Szyje rewelacyjnie jeszcze takiej nie miałam.A znam się na tym, ponieważ jestem krawcową.SZCZEGÓLNIE POLECAM.

Twoja ocena produktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w czasie rejestracji w Serwisie Internetowym w celu świadczenia usług drogą elektroniczną. Administratorem danych osobowych jest NajlepszyRanking.pl. Użytkownik ma w każdym czasie prawo dostępu do swoich danych, ich uzupełniania lub poprawiania oraz żądania usunięcia danych.